Paslaugos

Pirtis

Pirtis:

Pirties mėgėjai galės atgaivinti kūną ir sustiprinti imunitetą įrengtoje garinėje pirtyje. Karšti garai ir drėgmė suteiks malonių pojūčių, o kūnas atgaus ramybę.
Apie pirties naudą kalbama seniai, todėl Jus norėsime supažindinti su pirties ritualais, galėsite išbandyti vanojimą, masažą, pilingą bei prausimąsi putomis, o po pirties jėgas atgauti prie vandens telkinio, skanaudami aromatingos arbatos. Kaitinimasis pirtyje leidžia jaustis geriau, atrodyti gražiau ir miegoti giliau.

Maitinimas

Maitinimas:

Jūsų patogumui siūlome ir maitinimo paslaugas. Čia Jūs rasite ramią aplinką, malonų aptarnavimą bei kokybišką ir skanų maistą. Maistą užsisakysite iš netoliese esančios sodybos.

Valčių nuoma

Valčių nuoma:

Jums tinkamu laiku galėsime susitarti dėl valčių nuomos, kur laiką su šeima praleisite plaukiodami Papės ežere arba jūroje. Papės ežeras žuvingas, todėl tai puiki pramoga meškeriotojams. Žvejybai bei pramogai nuomojama valtis ir jūroje.

Žvejyba

Žvejyba:

Žvejoti galima Papės ežere arba jūroje. Leidimus žvejybai galima įsigyti Nicos degalinėje arba Rucavos pašte. Taip pat yra galimybė už leidimą žvejybai susimokėti internetu bei leidimą atsivežti patiems jį atsispausdinus. Nuo 2013 metų įvestas papildomas mokestis už žvejybą Papės ežere, todėl prie įprasto leidimo dar reikia įsigyti papildomą ežero leidimą žvejybai.

Dviračių nuoma

Dviračių nuoma

Trokštantys aktyvių pramogų, galės pasivažinėti dviračiais po apylinkes. Gražūs vaizdai suteiks naujų įspūdžių bei potyrių.

Žaidimų aikštelė

Žaidimų aikštelė

Mažieji galės laiką leisti ir pramogauti specialiai jiems sukurtoje žaidimų aikštelėje, kuri yra sodyboje.

Lauko pavėsinė

Lauko pavėsinė

Sodyboje įrengta didelė, talpi lauko pavėsinė, kurioje yra židinys/grilius. Čia galėsite šiltai ir jaukiai leisti vakarus.
Sodybos teritorijoje įrengti dar du lauko židiniai/griliai.

Internetas wi fi

Internetas

Sodyboje įrengtas nemokamas bevielis WiFi interneto ryšys.

Lankomi objektai

Lankomi objektai

Poilsiaudami svečių namuose „Jurgi“, galite susipažinti su tokiais lankomais objektais kaip Papės švyturys, Dvaro kalnas ir kt. Daugiau informacijos apie lankomus objektus galite rasti: www.facebook.com/jurgi.pape; http://www.pdf-pape.lv/; http://rucava.lv/.